Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na stránkách chovatelské stanice Krásný motýl!
 
Jsme chovatelskou stanicí rodinného typu, všichni naši papillonci jsou pro nás na prvním místě kamarádi a parťáci pro volný čas. První papillonek k nám přišel začátkem roku 2004. Byla to čtyřměsíční nohatá a ušatá slečna Dáda Krásná Fanfára, která nás přesvědčila, že papilloni jsou ti praví a nejlepší společníci pro život. S Dádinkou jsme vyzkoušeli první výstavy, odchovali první štěňátka a propadli motýlkům docela. A protože když si pořídíte papillonka, nezůstane většinou jen u jednoho, rozrůstali jsme se také my.
Až do současnosti jsme odchovali celkem 15 vrhů Krásných motýlků. Všechna naše štěňátka jsou odchovávána s láskou, maximální péčí a já jako chovatel si užívám každý den, který s námi štěňátka stráví. Do nových pečlivě vybíraných rodin se snažím předávat dobře socializovaná  štěňátka se základy čistoty. Všichni naši chovní jedinci jsou vyšetřeni na PRA a luxaci patelly, pro své fenky vybírám nepříbuzné psy s kvalitním rodokmenem, exteriérem a správnou papilloní povahou. Prioritou je pro mě odchov zdravých štěňat, která budou povahou i exteriérem odpovídat standartu plemene. U nových majitelů velmi vítám zájem o výstavy a časem třeba i chov, ale hlavní a nejdůležitější je pro mě umístit štěňátka do milujících rodin, kde jim bude poskytnuta ta nejlepší péče a stanou se právoplatnými členy rodiny. Zatím se mi tento můj záměr daří a za to všem majitelům Krásných motýlků děkuji!
Pokud i vás zaujal malý pejsek s velkým srdíčkem a ušima:) srdečně vás zvu k návštěvě našich stránek.
 
A proč zrovna „Krásný motýl“? Protože na motýlka letícího po louce za míčkem, hrajícího si se smečkou kamarádů nebo třeba spinkajícího na paniččině klíně, je opravdu krásný pohled.
 

 

all-my-darlings.jpg