Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

NOVINKY 2018

 

 

 

18.2.2018 Kája má narozeniny

Dnes slaví své čtvrté narozeniny náš jedinečný jedináček Kája Krásný motýl! Všechno nejlepší, Kájo, hlavně hodně zdravíčka a jen samé psí radosti!

 

kaja-4-roky.jpg

Kája Krásný motýl, 4 roky

 

 

 

17.2.2018 Princ odjíždí

A hned následující den vyrazil do světa i Princ. Neměl to daleko, bude žít se svými páníčky v nedaleké Ostravě. Na Princíka už v novém domově netrpělivě čekala papilloní kamarádka Ninetka, tak věřím, že teď budou mít jeho noví majitelé doma pořádně veselo :) Princ bude pro slečnu Veroniku Dobřickou a jejího přítele Pavla Dvořáka kamarádem a parťákem a jsem si jistá, že tuhle úlohu zvládne na jedničku. Měj se moc krásně Princoušku a užívej si dlouhý a spokojený psí život!

Jsem moc ráda, že se mi pro všechna štěňátka podařilo najít přesně takové domovy, jaké jsem si pro ně představovala! Děkuji rodině Novákových, Hoffmanových a slečně Veronice Dobřické za důvěru a věřím, že jim pejskové z mé chovatelské stanice ukážou, že život s Krásným motýlkem je vážně plný krás!

 

 

princ-a-ninetka.jpg

Princ a Ninetka - velcí kamarádi od prvního okamžiku

 

 

 

16.2.2018 Percy jde do světa

Dnes odjel se svými páníčky můj miláček Percy. Bude žít u Kroměříže v rodině manželů Hoffmanových a jsem si jistá, že ho čeká báječný život v rukách zodpovědných a laskavých lidí. Přesně takové jsem pro Percyho hledala a jsem moc ráda, že se našli! Měj se krásně, Percy, a dělej své rodině radost spoustu let!

 

str2.jpg

Percival Krásný motýl

 

 

 

15.2.2018 Porty se hlásí

Malý Porthosek si u nových páníčků krásně zvykl a já jsem moc ráda, že se ozývá, posílá fotky a má se moc fajn. Teď ještě musí hodně baštit, aby dorostl "starší ségru" Odynku :)

 

porta-a-ody.jpg

Odyssea Krásná louka a Porthos Krásný motýl

 

 

 

 

10.2.2018 Mezinárodní výstavy psů Katowice

S Olinkou jsme se vydaly zase jednou do Polska, kde se nám moc líbí a také velmi daří. Rozhodčím pro tento den byl pan Adam Ostrowski a musím říct, že přestože už po výstavách nějakou dobu jezdím, rozhodčího s tak krásným a laskavým přístupem ke psům jsem ještě neměla tu čest poznat. Olinka se tentokrát předvedla ve třídě otevřené, kde měla velmi těžkou konkurenci, o vítězství soupeřila s profesionálně předvedenou fenečkou z velmi známé německé chovatelské stanice. Takže ve mě byla opravdu malá dušička :) Ale Olinka to prostě zvládla s šarmem sobě vlastním! Z výstavního kruhu si odnesla hodnocení výborná 1, CWC, Best Bitch, CACIB a BOS!!!

 

1.jpg

CH.Olinka Krásný motýl

 

 

 

 

 

2.2.2018 Video Princouška

Náš něžný obřík to dokáže pěkně rozparádit, je to zlatíčko se super povahou.

 

 

 

 

30.11.2018 Porty odjíždí

Dnes vyrazil do světa náš miláček Porthos Krásný motýl. Neměl to daleko, radost bude dělat rodině Novákových v Hranicích na Moravě, kde na něj už také netrpělivě čekala psí kamarádka, krátkosrstá kolie Ody. Spolu s páníčekem se bude věnovat hlavně agility a já věřím, že ho to bude mooooc bavit. Měj se v životě jen a jen krásně, Porty!

 

1.jpg

První společné rodinné foto - Porty a Novákovi :)

 

 

24.1. a 27.1.2018 Holky slaví

Narozeniny oslavilo hned pět "krásnomotýlkovských" feneček. Dorotka, Demička, Dáda, a Dita slaví své 9.narozeniny, Mája slaví narozeniny 3. Všem holkám přeji jen to nejlepší, spoustu zdravíčka a elánu!

 

1111.jpg

Dorotka zdraví sestřičky a přeje všechno nejlepší!

 

 

18.1.2018 Kluci mají sedm týdnů

Štěněčí kluci už jsou správní raraši, chvilku neposedí, zkoumají svět a hrají si spolu. Jsem nadšená, jak krásný, zdravý a silný vrh štěňátek se nám vydařil. Každý chlapeček je jiný a všichni jsou úžasní.

 

str7.jpg

Princ, Porthos a Percival Krásný motýl, 7 týdnů

 

 

 

14.1.2018 Hanácká národní výstava psů Brno

Před rokem Olinka v Brně zahajovala svou výstavní kariéru a předvedla se úplně poprvé ve třídě dorostu. Letos jsme do Brna vyrazily zahájit výstavní sezónu 2018. Olinka Krásný motýl se předvedla v mezitřídě, kde byla rakouskou rozhodčí, paní Hanou Ahrens, ohodnocena jako výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS!!!. Tímto se z Olinky stává Český šampion. Je to moje úžasňátko nejšikovnější!!!

 

 

str.jpg

Český šampion Olinka Krásný motýl

 

 

NOVINKY 2017

NOVINKY 2016

NOVINKY 2015

NOVINKY 2014

NOVINKY 2013

NOVINKY 2012