Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

NOVINKY 2019

 

 

 

 

24.3.2019 Rebi odjíždí

Dnes odjel se svou novou rodinou můj miláček, Rebel Krásný motýl. S Rebískem se mi těžce loučilo, ale vím, že našel moc prima páníčky, kterým přinese spoustu radosti. Věřím, že ho čeká krásný život přesně jako dělaný pro Krásného motýlka. Měj se dobře Rebi a rychle si na svoji novou smečku, plnou hodných lidí, zvykni!

 

 

4.jpg

Rebel Krásný motýl

 

 

 

 

17.3.2019 TOP žebříček

Výstavní sezona 2018 byla tak úspěšná, že ještě letos v březnu sklízíme loňské úspěchy :) V sobotu 16.3.2019 se konala v Urmicích klubová výstava KCHČaP, kde byli jako každoročně i letos vyhlašováni vítězové v jednotlivých kategoriích TOP žebříčku, který honotí výstavní a sportovní úspěchy jednotlivých psů. Soutěže se zúčastnily Olinka i Odra Krásný motýl a dopadly naprosto fantasticky! Olinka Krásný motýl se stala nejúspěšnější fenou výstavní sezóny 2018. Druhou nejúspěšnější fenou výstavní sezóny 2018 se stala Odra Krásný motýl! Odra si také oficiálně převzala diplom a pohár a stala se klubovým šampionem. Holčičky moje opravdu neskutečně zabojovaly a zabodovaly, jsem na ně moc hrdá! Velké poděkování patří paní Hedvice Živníčkové a Marušce Köllnerové, které nám všechna tato ocenění převzaly a dovezly, děkujeme!

 

1.jpg

 

 

 

 

16.3.2019 Krajowa wystawa psów rasowych Raciborz

Percival Krásný motýl ve svých 15 měsících zahajuje výstavní kariéru v dospěláckých kategoriích. Poprvé se předvedl v Polsku na národní výstavě, kde byl rovnou ohodnocen jako výborný 1, CWC, Best dog a BOS!!! Tak to tak vypadá, že nám u Kroměříže roste další ušatá superstar. Moc gratuluji Percymu a jeho páníčkům, mám z jejich úspěchu obrovskou radost!

 

 

percy-medaile-str.jpg

Percival Krásný motýl, 15 měsíců

 

 

 

 

15.3.2019 Nové fotky štěňátek

Máme spoustu krásných, nových fotek našich nejmenších. Rozinka i Rebi se sice snažili byl rychlejší než blesk, ale díky naší nejúžasnější fotografce, Lucce Monsportové, se přece jenom podařilo je zachytit. Nevím, kdo byl po skončení focení unavenější, jestli štěnátka nebo my :) Díky, Luci, fotky jsou prostě parádní! Prohlédnout si je můžete zde.

 

 

str1.jpg

Rozi a Rebi

 

str2.jpg

Rozinka Krásný motýl, 10 týdnů

 

str3.jpg

Rebel Krásný motýl, 10 týdnů

 

 

 

 

25.2.2019 7 týdnů

Rozi a Rebi mají sedm týdnů a po hodině řádění se dají zachytit na video i jinak, než jako dvě rozmazané bílé šmouhy :)

 

 

 

 

 

 

 

17.2.2019 Raraši rostou

Rozinka a Rebel už mají šest týdnů, jsou všude a jsou k nezastavení :) Rebelek je, navzdory svému jménu, něžný, sladký psí chlapeček s věčně uvrtěným ocáskem a dokonalou andělskou tvářičkou. Rozinka je, navzdory svému roztomilému jménu, malý ďáblík, nezastavitelná lavina, dračisko a lotřík první kategorie. Ale po absolutním vyběhání, cupování hraček, mamky Belly, mě a vůbec všeho a všech v dosahu, se spokojeně stulí do jednoho klubíčka a najednou jsou andílci oba dva :)

 

 

 

stra1.jpg

Rozinka Krásný motýl, 6 týdnů

 

stra2.jpg

Rebel Krásný motýl, 6 týdnů

 

 

 

 

16.2.2019 Agility Tattendorf

Dnes proběhlo poslední kolo série agility závodů v Rakouském Tattendorfu, jehož součástí bylo také vyhlašování výsledků. Absolutním vítězem v kategorii A3 se stal pejsek Cherubín Krásný motýl!!! Moc gratuluji jeho majitelce, která s Rubim tvoří dokonalou dvojku a ten nejlepší tým! Leni, jste skvělí, nevím, co více na to říct, na vás jsou prostě slova krátká :) Gratuluji a jsem na vás moc pyšná!

 

tat-rubi.jpg

Cherubín Krásný motýl s majitelkou Lenkou Adámkovou

 

 

 

 

7.2.2019 Kluci píšou domů

Quentinek i Qvítečko už se dávno zabydleli ve svých nových rodinách, denně si užívají parádní psí život a objevují všechno nové, co budou v životě potřebovat. Jsem moc ráda, že si na mě občas vzpomenou, udělají si na mě čas ve svých nabitých programech a moc děkuji jejich páníčkům za zprávy i fotky! Oba kluci dělají spoustu radosti a to dělá velkou radost i mě.

 

quenti.jpg

Quentin Krásný motýl, 4 měsíce

qvita.jpg

Qvítko Krásný motýl, 4 měsíce

 

 

 

 

9.10.2003 - 28.1.2019 Dáda Krásná fanfára

Děkuji ti, holčičko moje, za každý den, který jsem s tebou mohla strávit!

 

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

 

 

 

 

 

27.1.2019 Malí už jsou velcí

Naši nejmladší rostou a rostou a nechtějí toho nechat :) Už mají tři týdny a pomalu ale jistě se z nich stávají pejskové se vším všudy. Začínají si hrát, okusovat se a zakusovat každého, kdo by mohl být kořist. Zatím tedy útoky jejich bezzubými tlamičkami zvládáme, ale nevím, nevím, jak to půjde dál :)

 

str.jpg

Rozinka a Rebel Krásný motýl, 3 týdny

 

 

 

 

 

24.1.2019 Dorotka má narozeniny

Dnes slaví Dorotka své désáté narozeniny. Přejeme jí s celou smečkou všechno nejlepší, hodně zdravíčka a aspoň ještě jedny kulatiny oslavené s námi!

 

zzzzz.jpg

Dorotka Krásný motýl

 

 

 

 

 

20.1.2019 Obedience

Lence a jejím Krásným motýlkům nuda opravdu nehrozí :) Dnes se Cherubín Krásný motýl se svou majitelkou zůčastnil obedience závodů. Po absolvování pouhých čtyř tréninků Rubi s Lenkou složili zkoušku OBZ - B na velmi dobře! Na výbornou jim chyběly jen 4 bodíky. Leni, Rubi, vy jste prostě NEJ! Moc a moc gratuluji!

 

obedience.jpg

Cherubín Krásný motýl

 

 

 

 

19.1.2019 Agilty Tattendorf

Naše agiliťácké hvězdy se opět vydaly do Rakouska na další, ze sérii agility závodů. A tentokrát jsem na ně tak pyšná, že už se nejspíše začnu brzy vznášet :) Dařilo se jim absolutně úžasně a oba ušáčci stáli na bedně! Cherubín Krásný motýl se umístil v kategorii A3 na prvém místě, Mája Krásný motýl v kategorii A2 na druhém místě. Leni posílám vám obrovskou gratulaci, jste nejlepší!!!

 

tattendorf.jpg

Úžasňáci dokonalí - Mája a Cherubín Krásný motýl

 

tattendorf-2.jpg

Malý vítěz - Cherubín Krásný motýl

 

 

 

 

 

 

19.1.2019 Qvítko se stěhuje

Dnes se náš malý Qvítečko přestěhoval ke své nové rodině. Věřím, že si našel ty nejlepší paničky pod sluncem a čeká ho prima život plný rozmazlování, her a procházek. Měj se Qvitoušku krásně a prožij ten nejlepší psí život, přesně takový jaký si pro tebe přeju!

 

str2.jpg

Qvítko Krásný motýl

 

 

 

 

12.1.2019 Rosteme, rosteme

Malí cvalíčci rostou bleskovou rychlostí. Už za pět dní oba zdvojnásobili svoji porodní hmotnost a teď už můžu jenom vzpomínat, jak se mi ještě nedávno vešli pohodlně do dlaně :) Jsou to hodňoučká a kulaťoučká miminka, jde vidět, že se Bella vzorně stará a svoji maminkovskou roli si náležitě užívá. Jak nám rarášci rostou do krásy můžete sledovat v jejich fotogalerii.

 

str-rebel.jpg

Rebel Krásný motýl, 10 dní

 

rozi-str.jpg

Rozinka Krásný motýl, 10 dní

 

 

 

 

 

 

3.1.2019 Máme štěňátka

Tak nám ten nový rok začal úplně nejlépe, jak mohl. Ve čtvrtek večer vykoukli na svět malí krásní motýlci, pejsek Rebel a fenečka Rozinka. Asi usoudili, že to tady není zas až tak nějak extra zajímavé, protože od té doby jenom jí a nebo spí a rostou před očima :) Vítejte naši malincí!

 

 

2.jpg

Rebel a Rozinka Krásný motýl

 

 

 

NOVINKY 2018

NOVINKY 2017

NOVINKY 2016

NOVINKY 2015

NOVINKY 2014

NOVINKY 2013