Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

NOVINKY 2018

 

 

 

 

12.8.2018 Kapitáne, kam s tou lodí?

Vedro, horko ani sucho papillona o dobrou náladu nepřipraví :) Princ Krásný motýl si léto užívá na plno!

 

princ-bazen.jpg

Princ Krásný motýl (8 měsíců) a jeho koráb

 

 

 

 

15.7.2018 Mezinárodní výstava psů Oberwart

V neděli jsme s Olinkou vyrazily opět na výstavní akci :) Vydaly jsme se do Rakouska, kde se v městečku Oberwart konala mezinárodní výstava psů. To, že Olinka plní všechny moje sny a přání prakticky na počkání už vím, ale že se dočkám tak fantastického úspěchu jako tentokrát, to jsem se ani neodvažovala doufat. Olinka v mezinárodní konkurenci velmi pěkných papillonků z různých zemí Evropy získala od rakouské paní rozhodčí Marie - Luisy Doppelreiter  ocenění výborná 1, CACA, CACIB a BOB a tímto se stala opět vítězem ve svém plemeni!!! Tímto ovšem naše tažení neskončilo, Olinka neskutečně zabojovala i v odpoledních soutežích a svým šarmem, krásou a elegancí si vybojovala třetí místo v celé deváté skupině FCI - BOG III, kterou posuzovala paní rozhodčí z Itálie dr.Orietta Zilli. Děkuji oběma paním rozhodčím, všem, kteří tam byli s námi a drželi palce, velmi speciální poděkování patří těm, kteří mi umožnili zůstat na výstavě až do odpoledne a zažít atmosféru v závěrečném kruhu! A komu vůbec nejvíc? DÍKY OLINKO!!!

 

 

oberwart.jpg

Olinka Krásný motýl - ex1, CACA, CACIB, BOB a BOG III

 

 

 

 

1.7.2018 Jonáš, Johanka a Jonatán slaví narozeniny

Naše "Jéčková" štěňátka slaví své šesté narozeniny. Všem třem ušáčkům přeji hlavně hodně zdravíčka a úplně všeho, co mají rádi! Velmi speciální narozeninový dárek si pořídil Jonatánek, kterému se téměř přesně k narozeninám narodil v chovatelské stanici Andělský motýl jeho třetí vrh štěňátek. Takže Jonýskovi a jeho majitelům posílám ještě velikánskou gratulaci ke krásným malým motýlčátkům!

 

jonatan---5-let-027.jpg

Jonatán Krásný motýl, 6 let

 

 

 

 

24.6.2018 Agility Disco Games

Mája Krásný motýl si byla zaběhat :) Spolu se svou majitelkou Lenkou Adámkovou si vyběhaly krásné druhé místo v tunelovém labyrintu a třetí místo ve zkoušce! Gratuluji holky!

 

agility-disco-games.jpg

Mája Krásný motýl

 

 

 

 

23.6.2018 Bupadest Grand Prix

Na výstavu do maďarské Budapešti jsme se vydaly s Olinkou. Posuzování mezinárodní výstavy se ujala paní Sonia Kelveri Philippou z Kypru. Olinka se předvedla ve třídě šampionů,kde si vyběhala hodnocení výborná 1, CAC, CACIB a BOS!!! Byla to jedna z velmi příjemných výstav, maďarští papillonci se mi moc líbili a Olinčin úžasný úspěch byl třešničkou na dortu!

 

1.jpg

 

 

 

 

 

17.6.2018 XXII Mezinarodowa wystawa psów rasowych Kraków

Do Polského Krakova jsme vyrazily s Bellou užít si další výstavní den. Bella se předvedla ve třídě otevřené a od ukrajinské paní rozhodčí, Oleny Khymenko, získala hodnocení výborná 1, CWC, Best Bitch, CACIB a BOS!!! Bellinka byla úžasná, neskutečně šikovná a výstavu si užívala s nadšením a elánem sobě vlastním :)

 

20.jpg

Odra Krásný motýl (Bella) - ex1, CWC, Best Bitch, CACIB, BOS!

 

 

 

 

14.6.2018 Jeden za všechny, všichni za jednoho

Naši tři malí mušketýři už dávno nejsou malí. Porthos, Princ a Percival už mají půl roku, vyrostli z nich správní ušáci a já jsem nadšená ze všech fotek a videí, které pravidelně dostávám. Rostou do krásy, poznávají svět, učí se spoustu nových věcí a já jako chovatel jsem na ně opravdu pyšná!

 

porty-6-mesicu.jpg

Porthos Krásný motýl

 

princ.jpg

Princ Krásný motýl

 

percy-susi-seno.jpg

Percival Krásný motýl

 

 

 

 

9.6.2018 Krajská výstava psů ve Zlíně

Percival Krásný motýl se se svými páníčky zůčastnil krajské výstavy psů ve Zlíně. Percy se předvedl ve třídě dorostu, kde byl paní rozhodčí, Naděždou Klírovou, hodnocen jako velmi nadějný 1. Posílám gratulaci a mám velkou radost, jak to ušáčkovi v kruhu krásně jde!

 

percy-zlin.jpg

Percival Krásný motýl, 6 měsíců

 

 

 

 

7. a 14.6. A zase slavíme

Tentokrát je na čase uspořádat pořádnou párty doma :) Kideček a Isarka mají zase o rok více. 7.6. oslavil Kideček své sedmé narozeniny a 14.6. oslaví Isi šest let. Oběma jim přeju všechno nejlepší, spoustu zdravíčka, mlsání, lítání a balónků!

 

a.jpg

Kideček, 7 let

 

 

 

 

19. a 27.5.2018 Kluci mají narozeniny

V květnu slaví narozeniny hned pět Krásných motýlků. 19.5. oslavili Hugo a Hermelín své sedmé narozeniny a 27.5.slaví Bonifác, Batul a Barnabáš už desáté narozeniny. Všem klukům přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka a vůbec všeho, co mají rádi!

 

hugi-7.jpg

Hugo Krásný motýl, 7 let

 

 

 

 

18.5.2018 Nové fotky

Olinka a Bella mají spoustu nových fotek od naší úžasné vrchní fotografky, Lucky Monsportové. Díky, Luci, fotky jsou prostě boží, jako vždy!!! Prohlédnout si je můžete na rajčeti a malá ochutnávka zde.

 

16.jpg

 

1.jpg

 

10.jpg

 

 

 

 

13.5.2018 IDS Wieselburg

Tentokrát jsme zamířily na jih a to do rakouského městečka Wieselburg, kde se konala mezinárodní výstava psů. V Rakousku to byla naše premiéra a vypadá to, že jsme vykročily pravou nohou :) Příjemný den v příjemném prostředí, noví přátelé ze světa pejskařů a Olinčin další obrovský úspěch. Rakouská rozhodčí, paní Elfriede Heidecker, propadla kouzlu mé motýlí holčičky a zadala Olince tituly výborná 1, CACA, CACIB a BOB!!! Jsem na Oli tak hrdá, moje malá kráska to dokázala znovu!

 

img_20180513_140038.jpg

Olinka Krásný motýl - výborná 1, CACA, CACIB, BOB!!!

 

 

 

 

6.5.2018 Mezinárodní výstava psů Praha

Tuto neděli jsme strávily s Olinkou a spoustou známých a milých tváří z řad majitelů i chovatelů papillonků na výstavišti v Letňanech. Olinka se předvedla i po dlouhém čekání velmi pěkně ve třídě šampionů. Od rozhodčího, pana Janusze Opary, si odnesla krásný posudek a hodnocení výborná 2, res.CAC, res.CACIB. V Praze se nám vždycky moc líbí a daří a i tentokrát tomu nebylo jinak :)

 

2.jpg

Olinka Krásný motýl - výborná 2, res.CAC, res.CACIB

 

 

 

 

28.4.2018 NDS Pápa

S Olinkou jsme si zajely vyzkoušet, jak se vystavuje v Maďarsku a byly jsme moc mile překvapeny. Dvě výstavy v jednom dni v krásném areálu v městečku Pápa byly výborně zorganizované, pro vystavovatele byl zajištěn perfektní servis a pohodlí a dobrou náladu dodávalo i modré nebe bez obláčku a výborná společnost. Moc děkuji paní Hedvice Živníčkové a papillonkům z CHS Arinelle za spolujízdu a super společnost po celý den! Olinka se na obou výstavách předvedla ve třídě šampionů a zvládla to na jedničku. Národní výstavu Pápa posuzovala dr.Júlia Magdás a Olince zadala hodnocení výborná 1, CAC a BOB! Posuzování odpolední výstavy se ujal pan Ferenc Gröschl a i od něj Oli získala hodnocení výborná 1, CAC, BOB! Je to holka šikovná :) Paráda, Oli!

 

ppamaarsko28.4.2018063.jpg-str.jpg

Olinka Krásný motýl - 2x ex1, CAC, BOB!!!

 

bob-str.jpg

2x Best Of Breed - Olinka Krásný motýl

 

 

 

 

26.4.2018 Všechno nejlepší

Dnes slaví moje dvě ušaté lásky, Olinka a Bella, své druhé narozeniny. Všechno nejlepší, holky moje, hodně zdravíčka a samozřejmě taky lítání, skákání, aportování, štěkání, cupování hraček a vůbec všeho, co máte rády! Přání všeho nejlepšího posíláme i bráškovi Otakárkovi do Opavy, všechno nej a hodně zdravíčka, Otíku!

 

1.jpg

Olinka, Odra a Otakárek Krásný motýl

 

8.jpg

Olinka a Odra Krásný motýl, 2 roky

 

 

 

 

22.4.2018 25.Jubileuszova Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zakrzów

Krásnou neděli plnou sluníčka, pohody a dobré nálady jsme si užili na výstavě v Polsku. Vystavovat se jely Olinka i Bella a oběma se dařilo! Olinka ve třídě šampionů získala hodnocení výborná 1, CWC a tím splnila podmínky pro udělení titulu POLSKÝ ŠAMPION!!! Belli se předvedla v mezitřídě, panu rozhodčímu Rafalu Firstovi se moc líbila, tentokrát dokonce porazila ségru šampionku a  odvezla si ocenění výborná 1, CWC, Nejlepší fena plemene, BOS!!! Jsou to moje šikulky :)

 

zakrzow-fb.jpg

Odra Krásný motýl - výborná 1, CWC, Nejlepší fena plemene, BOS!!!

 

 

 

8.4.2018 Národní výstava psů Ostrava

Prostě bezva den! Tolik známých a milých tváří (a tlamiček) jsem na jednom místě už hezky dlouho nepotkala. Až mi přišlo, že tentokrát byla výstava příliš krátká a nestihla jsem si popovídat se všemi tak, jak bych chtěla :) Nadšená jsem byla ze všech tří našich štěněčích kluků z vrhu "P", kteří se na nás přišli podívat. Neskutečně vyrostli, všichni tři jsou nádherní psí kluci a absolutně dokonalí v povaze. Ničeho se nebáli, s každým si chtěli hrát a od každého potřebovali pohladit. Porty si našel kamaráda leonbergra, který na tu malou létající věcičku koukal poněkud udiveně :) a předvedl mi i pár cviků, které se svým páníčkem poctivě trénuje. Princ z citlivého štěňátka vyrostl v malého nebojácného draka a parádního krasavce. A z benjamínka Percyho se klube dokonalý představitel svého plemene, kouzelný psí kluk a naše budoucí výstavní hvězdička. Percival Krásný motýl se se svou paničkou rovnou předvedl ve třídě štěňátek, kde si vykračoval jako král kruhu a odnesl si hodnocení velmi nadějný 1. Já jsem si vlastně jen tak mimochodem mezi řečí odskočila do kruhu s Belli a Oli a ani holky se nestratily. Odra Krásný motýl byla ve třídě otevřené výborná 2, res.CAC a Olinka Krásný motýl získala ve třídě šampionů, od rozhodčího pana Roberta Kubeše, hodnocení výborná 1, CAC. Po skončení výstavy jsme ještě s Bellinkou absolvovaly bonitaci, která dopadla nejlépe, jak mohla - Odra Krásný motýl je nyní chovná fenka s bonitačním kodem 0000000000!!! Jsem na vás moc pyšná, ušáci moji! Děkuji všem majitelům štěňátek z vrhu "P" za perfektní péči a starostlivost o jejich pejsky, díky lidem jako jste vy má chov smysl!!!

 

zy3.jpg

Percival Krásný motýl - velmi nadějný 1

 

4.jpg

Percival, Princ a Porthos Krásný motýl

 

1.jpg

Princ a Percy, 4 měsíce

 

 

 

 

2.4.2018 Velikonoční tunel cup

Cherubín a Mája Krásný motýl si zajeli na Velikonoční pondělí trošku zatunýlkovat. A protože do toho šli jako vždy na 120%, tunelovali vážně úspěšně! Mája si vyběhala 1.místo a Rubi krásné 4.místo. Gratulujeme, Leni a chlupáči!!!

 

velikonocni-tunel-cup.jpg

Mája Krásný motýl - 1.místo

 

 

 

 

26.3. a 5.4. Slaví naše motýlčátka

Malí motýlci z vrhů "G" a "F" oslavili svoje sedmé a osmé narozeniny. Všem ušáčkům přejeme hodně zdravíčka a spoustu dalších spokojených let.

 

zzzz.jpg

Jeden z milovníků míčových her - Grand Krásný motýl

 

 

 

18.3.2018 První kvalifikační závody pro EO a AWC 2018

Ani ne po měsíci se Krásní motýli vracejí do haly v Pezinku, aby ukázali, co v nich je :) Bella a Olinka dokazovaly před měsícem své exteriérové kvality, zatímco Cherubín a Mája ukazují, že jim to parádně běhá a pracuje. Mája, Cherubín a Lenka zahajují závodní sezónu 2018! Moc gratuluji ke krásným výsledkům a všichni tady u nás držíme palce a tlapky ať vám to letos dobře běhá, Leni!!! Obzvláště Rubínek je můj velký hrdina!

 

 

Mája a Cherubín Krásný motýl v akci

 

 

 

24.2.2018 Speciální klubová výstava KCHČaP Pezinok

Tentokrát dvojitá akce za účasti Olinky i Bellinky :) Pro Bellinku to byla výstavní premiéra a já jsem na ni moc hrdá, jak krásně ji zvládla. Ze třídy otevřené si odnesla od paní rozhodčí, MVDr.Patrície Dankové, krásný posudek a hodnocení výborná 2, res.CAC. A Olinka? Ta byla prostě úžasná, jako vždy. Ve třídě šampionů získala krásný posudek a hodnocení výborná 1, CAC. Tímto Olinka splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion. Dále si z výstavy přivezla diplom a pohár a stala se oficiálně Klubovým šampionem. Pro získání tohoto titulu je zapotřebí získat 250 bodů, Olinka ovšem není žádný troškař a od srpna 2017 nasbírala bodů rovnou 508 :) A aby toho nebylo málo, umístila se také v žebříčku soutěže TOP Papillon. Olinka je na úžasném třetím místě celkově a zároveň byla nejlepší fenou výstavní sezony 2017!!! Tohoto úspěchu dosáhla Oli pouze za cca 4 měsíce, po které jsem byla členem klubu. Je to prostě moje slečna DOKONALÁ!

 

zzstr2.jpg

Odra Krásný motýl - výborná 2, res.CAC

 

zzstr4.jpg

Olinka Krásný motýl - výborná 1, CAC, nový Slovenský šampion a Klubový šampion KCHČaP, TOP Papillon 2017 3.místo + nejlepší fena sezóny

 

 

 

 

18.2.2018 Kája má narozeniny

Dnes slaví své čtvrté narozeniny náš jedinečný jedináček Kája Krásný motýl! Všechno nejlepší, Kájo, hlavně hodně zdravíčka a jen samé psí radosti!

 

kaja-4-roky.jpg

Kája Krásný motýl, 4 roky

 

 

 

17.2.2018 Princ odjíždí

A hned následující den vyrazil do světa i Princ. Neměl to daleko, bude žít se svými páníčky v nedaleké Ostravě. Na Princíka už v novém domově netrpělivě čekala papilloní kamarádka Ninetka, tak věřím, že teď budou mít jeho noví majitelé doma pořádně veselo :) Princ bude pro slečnu Veroniku Dobřickou a jejího přítele Pavla Dvořáka kamarádem a parťákem a jsem si jistá, že tuhle úlohu zvládne na jedničku. Měj se moc krásně Princoušku a užívej si dlouhý a spokojený psí život!

Jsem moc ráda, že se mi pro všechna štěňátka podařilo najít přesně takové domovy, jaké jsem si pro ně představovala! Děkuji rodině Novákových, Hoffmanových a slečně Veronice Dobřické za důvěru a věřím, že jim pejskové z mé chovatelské stanice ukážou, že život s Krásným motýlkem je vážně plný krás!

 

 

princ-a-ninetka.jpg

Princ a Ninetka - velcí kamarádi od prvního okamžiku

 

 

 

16.2.2018 Percy jde do světa

Dnes odjel se svými páníčky můj miláček Percy. Bude žít u Kroměříže v rodině manželů Hoffmanových a jsem si jistá, že ho čeká báječný život v rukách zodpovědných a laskavých lidí. Přesně takové jsem pro Percyho hledala a jsem moc ráda, že se našli! Měj se krásně, Percy, a dělej své rodině radost spoustu let!

 

str2.jpg

Percival Krásný motýl

 

 

 

15.2.2018 Porty se hlásí

Malý Porthosek si u nových páníčků krásně zvykl a já jsem moc ráda, že se ozývá, posílá fotky a má se moc fajn. Teď ještě musí hodně baštit, aby dorostl "starší ségru" Odynku :)

 

porta-a-ody.jpg

Odyssea Krásná louka a Porthos Krásný motýl

 

 

 

 

10.2.2018 Mezinárodní výstavy psů Katowice

S Olinkou jsme se vydaly zase jednou do Polska, kde se nám moc líbí a také velmi daří. Rozhodčím pro tento den byl pan Adam Ostrowski a musím říct, že přestože už po výstavách nějakou dobu jezdím, rozhodčího s tak krásným a laskavým přístupem ke psům jsem ještě neměla tu čest poznat. Olinka se tentokrát předvedla ve třídě otevřené, kde měla velmi těžkou konkurenci, o vítězství soupeřila s profesionálně předvedenou fenečkou z velmi známé německé chovatelské stanice. Takže ve mě byla opravdu malá dušička :) Ale Olinka to prostě zvládla s šarmem sobě vlastním! Z výstavního kruhu si odnesla hodnocení výborná 1, CWC, Best Bitch, CACIB a BOS!!!

 

1.jpg

CH.Olinka Krásný motýl

 

 

 

 

 

2.2.2018 Video Princouška

Náš něžný obřík to dokáže pěkně rozparádit, je to zlatíčko se super povahou.

 

 

 

 

30.11.2018 Porty odjíždí

Dnes vyrazil do světa náš miláček Porthos Krásný motýl. Neměl to daleko, radost bude dělat rodině Novákových v Hranicích na Moravě, kde na něj už také netrpělivě čekala psí kamarádka, krátkosrstá kolie Ody. Spolu s páníčekem se bude věnovat hlavně agility a já věřím, že ho to bude mooooc bavit. Měj se v životě jen a jen krásně, Porty!

 

1.jpg

První společné rodinné foto - Porty a Novákovi :)

 

 

24.1. a 27.1.2018 Holky slaví

Narozeniny oslavilo hned pět "krásnomotýlkovských" feneček. Dorotka, Demička, Dáda, a Dita slaví své 9.narozeniny, Mája slaví narozeniny 3. Všem holkám přeji jen to nejlepší, spoustu zdravíčka a elánu!

 

1111.jpg

Dorotka zdraví sestřičky a přeje všechno nejlepší!

 

 

18.1.2018 Kluci mají sedm týdnů

Štěněčí kluci už jsou správní raraši, chvilku neposedí, zkoumají svět a hrají si spolu. Jsem nadšená, jak krásný, zdravý a silný vrh štěňátek se nám vydařil. Každý chlapeček je jiný a všichni jsou úžasní.

 

str7.jpg

Princ, Porthos a Percival Krásný motýl, 7 týdnů

 

 

 

14.1.2018 Hanácká národní výstava psů Brno

Před rokem Olinka v Brně zahajovala svou výstavní kariéru a předvedla se úplně poprvé ve třídě dorostu. Letos jsme do Brna vyrazily zahájit výstavní sezónu 2018. Olinka Krásný motýl se předvedla v mezitřídě, kde byla rakouskou rozhodčí, paní Hanou Ahrens, ohodnocena jako výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS!!!. Tímto se z Olinky stává Český šampion. Je to moje úžasňátko nejšikovnější!!!

 

 

str.jpg

Český šampion Olinka Krásný motýl

 

 

NOVINKY 2017

NOVINKY 2016

NOVINKY 2015

NOVINKY 2014

NOVINKY 2013

NOVINKY 2012