Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

NOVINKY 2019

 

 

 

 

 

27.1.2019 Malí už jsou velcí

Naši nejmladší rostou a rostou a nechtějí toho nechat :) Už mají tři týdny a pomalu ale jistě se z nich stávají pejskové se vším všudy. Začínají si hrát, okusovat se a zakusovat každého, kdo by mohl být kořist. Zatím tedy útoky jejich bezzubými tlamičkami zvládáme, ale nevím, nevím, jak to půjde dál :)

 

str.jpg

Rozinka a Rebel Krásný motýl, 3 týdny

 

 

 

 

 

24.1.2019 Dorotka má narozeniny

Dnes slaví Dorotka své désáté narozeniny. Přejeme jí s celou smečkou všechno nejlepší, hodně zdravíčka a aspoň ještě jedny kulatiny oslavené s námi!

 

zzzzz.jpg

Dorotka Krásný motýl

 

 

 

 

 

20.1.2019 Obedience

Lence a jejím Krásným motýlkům nuda opravdu nehrozí :) Dnes se Cherubín Krásný motýl se svou majitelkou zůčastnil obedience závodů. Po absolvování pouhých čtyř tréninků Rubi s Lenkou složili zkoušku OBZ - B na velmi dobře! Na výbornou jim chyběly jen 4 bodíky. Leni, Rubi, vy jste prostě NEJ! Moc a moc gratuluji!

 

obedience.jpg

Cherubín Krásný motýl

 

 

 

 

19.1.2019 Agilty Tattendorf

Naše agiliťácké hvězdy se opět vydaly do Rakouska na další, ze sérii agility závodů. A tentokrát jsem na ně tak pyšná, že už se nejspíše začnu brzy vznášet :) Dařilo se jim absolutně úžasně a oba ušáčci stáli na bedně! Cherubín Krásný motýl se umístil v kategorii A3 na prvém místě, Mája Krásný motýl v kategorii A2 na druhém místě. Leni posílám vám obrovskou gratulaci, jste nejlepší!!!

 

tattendorf.jpg

Úžasňáci dokonalí - Mája a Cherubín Krásný motýl

 

tattendorf-2.jpg

Malý vítěz - Cherubín Krásný motýl

 

 

 

 

 

 

19.1.2019 Qvítko se stěhuje

Dnes se náš malý Qvítečko přestěhoval ke své nové rodině. Věřím, že si našel ty nejlepší paničky pod sluncem a čeká ho prima život plný rozmazlování, her a procházek. Měj se Qvitoušku krásně a prožij ten nejlepší psí život, přesně takový jaký si pro tebe přeju!

 

str2.jpg

Qvítko Krásný motýl

 

 

 

 

12.1.2019 Rosteme, rosteme

Malí cvalíčci rostou bleskovou rychlostí. Už za pět dní oba zdvojnásobili svoji porodní hmotnost a teď už můžu jenom vzpomínat, jak se mi ještě nedávno vešli pohodlně do dlaně :) Jsou to hodňoučká a kulaťoučká miminka, jde vidět, že se Bella vzorně stará a svoji maminkovskou roli si náležitě užívá. Jak nám rarášci rostou do krásy můžete sledovat v jejich fotogalerii.

 

str-rebel.jpg

Rebel Krásný motýl, 10 dní

 

rozi-str.jpg

Rozinka Krásný motýl, 10 dní

 

 

 

 

 

 

3.1.2019 Máme štěňátka

Tak nám ten nový rok začal úplně nejlépe, jak mohl. Ve čtvrtek večer vykoukli na svět malí krásní motýlci, pejsek Rebel a fenečka Rozinka. Asi usoudili, že to tady není zas až tak nějak extra zajímavé, protože od té doby jenom jí a nebo spí a rostou před očima :) Vítejte naši malincí!

 

 

2.jpg

Rebel a Rozinka Krásný motýl

 

 

 

NOVINKY 2018

NOVINKY 2017

NOVINKY 2016

NOVINKY 2015

NOVINKY 2014

NOVINKY 2013